До уваги вступників в магістратуру!

У зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту» в частині скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України за № 1/9-228 від 30.04.2020 року інформуємо про скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань у 2020 році для вступників до Львівського національного університету імені Івана Франка, які вступають  для здобуття освітнього ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Відповідні зміни до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2020 році буде внесено після офіційного затвердження змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2020 році.