Новини

Скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань

До уваги вступників в магістратуру!   У зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту» в частині скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України за № 1/9-228 від 30.04.2020...

Приймальна комісія тимчасово не здійснюватиме особистий прийом громадян

УВАГА! У зв’язку із запровадженням карантину в період з 13 березня до 03 квітня 2020 року Приймальна комісія тимчасово не здійснюватиме особистий прийом громадян. Консультації з питань вступної кампанії 2020 року можна отримати дистанційно, зателефонувавши за номером телефону 096 600 7731, або за допомогою електронної пошти (e-mail: pkuniv@lnu.edu.ua)

МАКСИМАЛЬНІ ОБСЯГИ ТА КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ МІНІМУМ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ У 2020 РОЦІ

Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення у 2020 році. Інформація розміщена на сайті Львівського національного університету імені Івана Франка в Розділі “Вступна кампанія”.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В розділі “Всеукраїнська олімпіада Університету” розміщено інформаційні матеріали щодо Всеукраїнської олімпіади для абітурієнтів Львівського національного університету імені Івана Франка та оприлюднено завдання заочного (дистанційного) туру Олімпіади.

Затверджено правила прийому

Рішенням Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол №78/12 від 18 грудня 2019 року) затверджено Правила прийому  до університету у 2020 році.